Tvoj náramok...

...tvoj príbeh

Výroba a belenie

Personalizácia, ručná výroba, kvalitné materiály sú presne tie aspekty, na ktorých nám najviac záleží. Detailné spracovanie sofistikovaných materiálov je zárukou kvality a originality, ktoré sú pre nás prioritou. Všetky náramky pre Vás vyrábame na Slovensku.

Cesta od návrhu k výrobe je veľmi jednoduchá. Po odoslaní vášho návrhu sa objednávka dostáva na spracovanie vždy v nasledujúci pracovný deň. Po analýze objednávky sa detailne vyberú všetky komponenty a vyrobí sa náramok. Náramok je ručne vyrobený do 48 hod od začiatku spracovania objednávky. Po výrobe nastáva proces kontroly kvality a následné balenie a administrácia. Tento proces sa snažíme vykonávať čo možno najrýchlejšie, aby sa k Vám náramok dostal do 2-3 pracovných dní. Po vyexpedovaní objednávky z výrobne obdržíte e-mail, v ktorom Vás informujeme o predpokladanom čase doručenia. Od tohto momentu je všetko v rukách doručovateľskej spoločnosti SPS, ktorá pre nás balíky doručuje až k Vašim dverám. Zvyčajne od podania balíka do depa SPS je objednávka doručená do 24hod.  Snažíme sa, aby všetky objednávky boli doručené načas a aby ste sa Vy alebo Vaši blízki mohli tešiť z nového náramku. Pretože na vašej spokojnosti nám najviac záleží!

Pomyslenou „čerešničkou“ je nesporne nádherné exkluzívne balenie, ktoré očarí hneď na prvý pohľad. Náramok vložený v čiernej elegantnej krabičke spolu s certifikátom autenticity sú bodkou za precíznym spracovaním. Krabička previazaná bielou saténovou stuhou dodá baleniu eleganciu a šmrnc. Súčasťou balenia ja i brožúra s detailným popisom komponentov a krásna taška, ktorá zabezpečí dokonalé darčekové balenie. Pre obdarovaného je momentom prekvapenia práve rozbalenie si krásneho darčeka, ktorý je unikátny a originálny.

Konfigurátor náramkov

Vytvoriť náramok